Spis middag på forsamlingshuset fredag 23. november

Mange har benyttet seg av muligheten til å spise Fredagsmiddag på Lye forsamlingshus denne høsten. Fredag 23. november er siste sjanse i år til å spise en velsmakende og rimelig middag her. Ta med naboen, familien eller kollegaer og kom til forsamlingshuset på Lye.

Dørene åpnes i god til før serveringen starter. Middagen er klar klokken 17.

De to første Fredagsmiddagene i høst, har med smått og stort tilsammen samlet over 250 middagsgjester.

Mange synes det er fint å overlate til forsamlingshuset å lage middagen når det er Fredagsmiddag, så slipper de å lage middagen hjemme. Og det er svært rimelig å spise på forsamlingshuset. Det koster bare 50,- kroner for voksne, 30,- kroner for barn under 12 år og maksimalt 200,- kroner for hele kjernefamilien, uansett antall.

Det er også mulig å kjøpe kaffe og kaker til en tier, og ispinner kan kjøpes for samme pris.

Alle er velkommen, både de som bor på Lyefjell, og andre som ønsker å spise en rimelig middag her.