Lørdag 19. januar inviterer Krik- Lye til jubileumsfest på Lye forsamlingshus. Og det er ikke bare ungdom som er velkommen. Arrangementet er for alle aldersgrupper. Ta med deg en venn eller to og kom på festen som starter klokken 19.30. 

.

Krik står for Kristen Idrettskontakt, og fredager er det full rulle i idrettshallen på Lye, der både ball og bibel er ingredienser. Men festen er langt til en lørdag.

Arrangøren lover god stemning og mye bra program. Blant annet kommer David Ytreland fra Krik-Rogaland som vil dele noen ord, Touchpoint spiller opp til lovsang og noen veteraner bidrar med noen gamle Krik-historier.

Inngangsprisen er 50 kroner, men er du så smart at du stiller i et Krik-plagg, kommer du GRATIS inn.
På menyen står gratis pizza, kake, kaffe og saft.
Du kan betale kontant eller via Vipps.
Vil du vite mer om hva Krik er, eller bare være med å feire sammen med unge og litt eldre, er du hjertelig velkommen på jubileumsfesten.